לרתום את האנרגיה לטובתנו

כל מה שאנחנו רואים ומרגישים זו אנרגיה. השמש הירח הכוכבים כדור הארץ וכל מה שבתוכו ומחוץ לו כולל בני האדם, החיות, הצמחים והדומם– הכל במהותו אנרגיה. המחשבות שלנו, הרגשות שלנו, הפעולות שאנו עושים הכל אנרגיה. למעשה, כשמפרקים כל דבר ביקום הזה ליחידה הבסיסית ביותר נקבל מהות אנרגטית שהתצורה שלה היא מה שאנחנו קולטים באמצעות החושים שלנו: חוש הראיה, חוש השמיעה, חוש הריח, חוש הטעם וחוש המגע.

האנרגיה הזו הנמצאת בכל היא גם חיובית וגם שלילית והיא משפיעה עלינו במודע ושלא במודע במיליוני דרכים שונות ומגוונות. ברגע זה כשאתם קוראים אותי, נשלחים מסרים מהעיניים שלכם למוח, אשר מתורגמים במהירות מטורפת למשפטים בעלי משמעות עבורכם – זה נעשה במהירות של אנרגיה.

לרתום את האנרגיה לטובתנו

בפועל, הכוח של האנרגיה הוא זה שמאפשר לנו לעשות את הדברים שאנו עושים בחיים שלנו. אנו גם נוהגים להשתמש בביטוי – יש לי אנרגיה או אין לי אנרגיה על מנת להסביר את מצב הרוח שלנו ואת הפעולות שלנו.

הפיזיקאי דייויד בוהם אומר שכל אינטש ביקום כולו רווי באנרגיה ושאנרגיה זו גם מחברת אותנו אחד לשני וכל דבר אחר בעולם שלנו בין אם הוא חי, צומח או דומם.

¦

לפי הגישה הפסיכו אנרגטית המבוססת על מחקרים מדעיים, כל הבעיות הרגשיות והפיזיות שאנו מתמודדים איתן הן תוצאה של חסימות אנרגטיות. הפתרון לבעיות שלנו קיים ונמצא בתוכנו- בתוך הגוף שלנו- במערכת האנרגטית המצוייה בכל אחד מאיתנו – אתם זוכרים את מה שאמר הפיזיקאי דיוויד בוהם- כל אינטש ביקום הזה רווי באנרגיה.

לא תמיד אנחנו מבינים למה הבעיה קיימת ואנחנו נוטים להאשים את עצמנו או את הגנים שירשנו מההורים שלנו– אם אנחנו חרדתייים, נוטים להתמכרויות, כעסנים, מכורים לסיגריות, לאכילת יתר או סובלים מנדודי שינה.

לפי הגישה הפסיכו אנרגטית אינכם צריכים להבין למה כדי לטפל בבעיה ואינכם חייבים מטפל מקצועי על מנת ליצור שינוי משמעותי בחייכם. עם שיטת EFT, שהינה שיטה פסיכואנרגטית, אתם יכולים ליצור שינויים מרחיקי לכת בחיים שלכם. כל שעליכם לעשות זה ללמוד לתופף על נקודות מסויימות ומעטות בגופכם תוך כדי שאתם מתמקדים בבעיות שמטרידות אתכם.

זה אמנם נשמע פשוט עד כדי גיחוך, אולם שיטה גאונית ופשוטה זו, מאפשרת חופש אמיתי מרגשות שליליים קשים ככל שיהיו.

לא נמצאו פוסטים

77 תגובות

 1. 슬롯
 2. Adjoush

  cheap cialis online Although humans have been thought to be the sole reservoir, some data suggest that other vectors, such as ticks, are competent for transmission and that other natural reservoirs, such as flying squirrels, could exist

 3. 슬롯

  에그벳슬롯
  Hongzhi 황제는 눈을 감고 입술을 오므리고 침묵했습니다.

 4. 슬롯

  슬롯 게임
  이 녀석은 천상의 천재라고 해도 과언이 아니다.

 5. реферат на тему психология как наука

  I want to to thank you for this good read!! I certainly loved every little bit of it.
  I've got you bookmarked to look at new stuff you post

 6. 슬롯

  프라그마틱 슬롯
  Fang Jifan은 "폐하, 저는 Mao Ji 씨의 범죄가 죽음에 합당하지 않다고 믿습니다. "라고 말했습니다.

 7. 슬롯

  슬롯 게임 무료
  Xiao Jing은 "서둘러이 소녀를 세단 의자에서 내리세요! "라고 말했습니다.

 8. ресепшен ялта интурист
 9. 슬롯

  geinoutime.com
  Hongzhi 황제는 여전히 약간 혼란스럽고 여전히 이해할 수 없었습니다.

 10. 슬롯
 11. 슬롯

  geinoutime.com
  Zhu Houzhao는 그를 응시했습니다. "당신이 황실 법령을 위조했을 때 파빌리온의 글꼴은 어떻습니까?"

 12. 슬롯

  geinoutime.com
  냄새 나는 젓갈 냄새가 나는 이유는 무엇입니까? 점점 무거워진다…

 13. geinoutime.com

  geinoutime.com
  Tang Yin은 다시 고개를 저었습니다. "내 가장 친한 친구이기도합니다. 그는 또한 선생님의 제자입니다 …"

 14. geinoutime.com

  geinoutime.com
  고개를 돌려 덩젠을 노려보며 넘어지고 파멸에 이르렀고 덩젠은 얼굴에 경건한 표정을 짓고 있다.

 15. DtaLaCkqQ

  25 mg ALTACE ramipril capsules should be used to avoid excess hypotension levitra prix rabat I would suggest that you see a fertility expert for further treatment as the Clomid has not helped

השארת תגובה