פיתוח הפוטנציאל הקוונטי של מוח ימין

תרגול וחוויה

"מוח ימין האינטואיטיבי הוא מתנה קדושה ומוח שמאל הוא המשרת הנאמן. יצרנו חברה שמעריכה את המשרת הנאמן ושכחה את המתנה"
אלברט איינשטיין
אלברט איינשטיין
נגן וידאו

הלמידה הקוונטית היא טכניקה לפיתוח פוטנציאל מוח ימין, המובילה למימוש יכולות הלמידה החבויות שגלומות בנו.
בשנת 2009 נסעה גלית שראל ליפן להשתלם בשיטת פרופ' שצ'ידה ללמידה קוונטית, הביאה את השיטה לארץ והמשיכה לחקור ולפתח כלים רבים נוספים ללמידה חדשנית מואצת.

מה בקורס?

לאיזון סנכרון ומקסום הפוטנציאל של המוח.

תרגול זה מאפשר לנו יכולת שליפת מידע קלה ומהירה.

חיבור לקול ולידיעה הפנימיים המדויקים לאדם.

במהלך המפגשים יעשה שימוש בכרטיסים אלו ואיתם ניתן להמשיך ולתרגל את השיטה בבית.

ילדים אוהבים מאוד את המשחק הזה ויוצאים נשכרים מכך. ניתן לקבל הכוונה בשיעור לעבודה עם ילדים.

ב- 4 שיעורים מוקלטים,
נלמד ונתרגל את הכלים, שמאפשרים לנו להכיר את האיכויות של מוח ימין ולסנכרן אותו עם מוח שמאל שלנו.

מאות תלמידים עברו עד היום את הקורס
הנה חלק קטן מהעדויות שלהם:

זיווה:

"העשייה שלי נעשית ביתר קלילות ורגיעה, לעומת העשייה שלפני הקורס. יש יותר מחוברות לחושים הפנימיים ולהקשבה לתחושות. למדתי שאני לקחתי כל עשייה במאמץ, ושאני יכולה לעשות זאת גם בקלילות וברגיעה, כמעט מתוך משחק.למדתי להשתמש יותר במח ימין, והבנתי שזה משפיע לטובה על העשייה והחוויה היומיומת שלי. למדתי גם לחיות את החיים בלי לשפוט ולבקר, להתמסר לזרימה הטבעית, עם פחות מאמץ, לתת לדברים פשוט לקרות לי, לשחק את החיים בהנאה ובקלילות"

יול:

"הכלים והתרגילים מביאים תובנות של רוח בכלים ארציים חומריים וממחישים את הדברים בצורה מאוד ישירה ועם פידבק מיידי למקום שבו אתה נמצא – מה שגם מאפשר את ההתרחבות וההתפתחות של עוד יכולות – וזה גם מה שמאוד יפה"

אילה

"זה חידד את הדברים גם הזיכרון עלה והיה כיף לתרגל. ראיתי שיש תמורה לאגרה כשמשתמשים, ושכדאי לתרגל ולהשתמש במח באופן שונה. היה מקסים, יש לי תחושה שיש הרבה מה לעבוד עדיין, ואשמח להשתתף שוב”

דניאלה

"וואוו!! פתאום מתגלה לנו שהמוח הימני שלנו מכיל אינספור פלאים שאנחנו לא משתמשים בהם.אולי כי למדנו כל חיינו להיות הגיוניים, רציונאלים ולא לחלום בהקיץ (חלילה). באימון הנוכחי עם גלית שראל, למדתי לאפשר למה שכבר נמצא בתוכי לעלות לפני השטח. כמובן שאמשיך בתרגולים, כי התוצאות נפלאות. תודה וברכה לגלית לאחר קורס נוסף: זו הפעם השניה שאני עוברת את הקורס. מסתבר שפתאום מתגלות כל מיני נקודות שלא שמתי אליהן לב בעבר. מאד החכמתי ונהניתי. ללא ספק, אחזור בעתיד על הקורס. כמו בנהיגה, ככל שחוזרים על התרגול, כך המיומנות משתפרת"

פלורינועה

"חוויתי בעיקר העשרה וניסיון הפעלה גם של מוח ימין. למדתי שהכול אפשרי ואפילו כיף וניתן לקחת כל דבר בקלות ובאהבה ולא להתייאש. השיעורים נעשו בצורה מאוד כיפית ומשחקית וכמובן למידה. גלית, את נהדרת בצורה שאת מעבירה את השיעור עם אהבה גדולה וקלילה. לאחר קורס נוסף: חזרתי על הקורס הזה שלוש פעמים וכל פעם מחדש אני מגלה יותר פרטים. למדתי כל פעם גם מההתנסויות של האחרים וזה עודד אותי להמשיך ולתרגל ולפתח את החושים הפנימיים. הרבה תודה לגלית שראל, הקורס מועבר על ידך בצורה יפה מאוד וכייפית ומאוד ברור, יישר כוח"

חשוב לדעת!

בקצב שלך, בזמן שלך, דרך מערכת הלימודים של ניו אייג' אקדמי .
תוכל לחזור על הקורס שוב ושוב מתי שתרצה.

לא ניתן לדעת מראש.
יש תלמידים שמדווחים על הורדת משקפיים, אחרים על שמחת חיים מוגברת, על קלילות ויצירתיות… צריך לתרגל שוב ושוב, ולפתוח את עצמנו לכל תוצאה אפשרית שעשויה להכנס לחיינו.
מה שבטוח- יש בתרגול עצמו המון הנאה ומשחק, אין בזה שיפוט או ביקורת ויש תחושה של התרחבות.

תמיכה מלאה של גלית שראל בכל שאלה שעולה לגבי התכנים בטלפון או במייל.

קישוט כתום

מחיר הקורס

580 ש"ח בלבד.

הקורס אינטרנטי ונלמד בזמן שלך ובקצב שלך! תוכל לחזור שוב ושוב על תכני הקורס ללא הגבלה.

גלית שראל | מנחת הקורס

לאורך שנים רבות ותחת מלבושים שונים, גלית עושה את מה שהיא מכנה "מלווה אנשים בדרך אל עצמם". התפקיד הזה לבש ופשט צורות שונות החל מהיותה, בתחילת דרכה, מורה לחרשים דוברת שפת הסימנים ובהמשך מנחת קורסים, העוסקים בפיתוח הפוטנציאל הקוונטי של המוח, פיתוח תודעה קוונטית, בריאה מודעת, הנחיית מיידעי תודעת העל, ליווי אישי ופיתוח אסטרטגיות למידה חדשניות-מואצות. בשנת 2009 גלית נסעה ליפן והביאה כלים חדשניים ללמידה מואצת, כשהחזון שלה היה להביא את השיטה והכלים לכל אדם, בכל גיל. בשנת 2020 גלית ייסדה חברת סטארט-אפ ללמידה מואצת, חדשנית ומהפכנית, DASE - High Speed learning Technology, הממשיכה לחקור ולפתח את השיטה, המאפשרת לילדים, נוער ומבוגרים ללמוד במהירות, קלילות והנאה כל נושא וכל תחום. גלית משלבת כיום ליווי אישי פרטני במקביל לפיתוח השיטה בחברה שייסדה.

גלילה לראש העמוד