תודעה קוונטית בעידן חדש

כלים תודעתיים, עקרונות קוונטיים ותרגילים חוויתיים

הקורס תודעה קוונטית בעידן חדש נותן ידע, הבנות וכלים על מנת  "לכייל" מחדש את המערכות שלנו כך שיתאימו עצמן לתקופה זו המשתנה מול עיננו.

תם זמנן של האנרגיות שהכרנו בעידן הישן ואנרגיות חדשות, מהירות ואינטנסיביות נכנסות וממלאות את עולמנו ומאפשרות לנו לברוא את המציאות שלנו כפי שנכון לנו בקלות, מהירות ודיוק – אם אנחנו לומדים לעשות זאת מתוך מודעות והבנת התסריט שלנו.

באנרגיות החדשות המציפות אותנו כעת, נקודת המבט משתנה ואנו יכולים להסיר  את צעיף האשליה ולראות את השלם.

ההתייחסות שלנו לאלוהים משתנה ובמקום לראות אותו כ"קיים שם למעלה" מורה ומחנך ומצווה עלינו, אנו רואים עצמנו כחלק מהבריאה ושווי ערך לכל חלק וחלק ממנה, מה שאומר שאנחנו  – כל אחד ואחד מאתנו הוא בורא!

גם ההתייחסות שלנו לאחר באה מתוך ראיית השלם והחיבור בינינו  – במקום תחושת הנפרדות שהייתה כל כך ברורה עד כה.

במקום זה- אני לא אוחזת שום הארה, אינפורמציה, ידיעה, רק על מנת להימנע מכאב, עימות/אימות, פחד מתחרות או כדי לשלוט על מערכת היחסים – כל דרך שאינה פתיחות ושקיפות, היא הפעלת מניפולציה על אחר או על עצמי למטרת שליטה ומתוך פחד. פחד לאבד, פחד שלא יהיה לי…

על הקורס:

בששת המפגשים של הקורס נלמד טכניקות ותרגילים קוונטיים, המאפשרים לנו להבין מהו תסריט חיינו, נתיבנו, מה הם האתגרים שלנו ואלו יכולות וכוחות טמונים בנו ומאפשרים לנו להתמודד ולהגשים את עצמנו במלוא הפוטנציאל.

בעזרת כלים תודעתיים, כלים לפיתוח מוח ימין ותרגילים חווייתיים, נלמד, נתבונן, נבין ונדייק את חיינו.

נכיר את החושים הפנימיים שלנו, דרך עבודתם, מהו תסריט, עולם החלום, 10 עקרונות בסיסים להתנהלות תודעתית גבוהה, איך ניתן לתכנן תהליכים בצורה מאוזנת ונכונה לנו, מי "אני" וכיצד אני לומד לנוע בעולם מתוך בטחון ועצמאות. 

פירוט המפגשים:

מבנה הבריאה ועולם החלום
עולם החלום מה הוא ומדוע הגענו אליו
שחקנים, במה ותסריט
הילד הפנימי=נשמה. כיצד פוגשים אותו ומה הוא יודע
2 עקרונות עולם החלום
תרגילי בית להתבוננות פנימית

עידן ישן – עידן חדש
עקרון שלישי בעולם החלום
ממים חופשיים למים שקטים
דמיון מודרך
תרגילי בית להתבוננות פנימית

עקרון הקוונטיות ואיך נוצרת מחשבה
תהליכי חיים
עקרונות מספר 4+5 בעולם החלום
עבודה עם חושים פנימיים
הרחבת סרגל התדרים של החושים הפנימיים
תרגילי בית להתבוננות פנימית

עקרונות 6+7 בעולם החלום
הקטבים בחיינו
תרגיל עבודה עם קטבים
תרגילי בית להתבוננות פנימית

עיקרון 8+9 בעולם החלום
הרחבת נושא החושים הפנימיים
תרגילים לעבודה עם חושים פנימיים
הלחישות הקטנות שלי ושל היקום
תרגילי בית להתבוננות פנימית

עקרון 10 בעולם החלום
"אני-אני" – מימוש כל העקרונות
עבודה עם דפוס מנהל והפיכתו לאתגר
חיבורי יסודות בעולם החלום
סיכום

מחיר

670 ש"ח

גלית יקרה, בחודש האחרון עשיתי אין סוף שינויים ,שעד עכשיו לא העזתי לעשותם . הצבתי גבולות ברורים לחלוטין ביני לבין האחרים! סיימתי את מערכת הייחסיים האומללה, שהייתי מעורבת בה וחשבתי שהיא בדיוק למידותיי ,עד שהבנתי לא היה לי אומץ לדרוש זוגיות רחבה יותר...האסימונים ירדו אחד אחרי השני ... אני יכולה להבין שבתקופה הזו אין לי רצון לשמר דפוסי חיים ,שפוגעים בי ובבני ביתי . תודה על השעור המרתק ,שהעברת עכשיו ממש.
הקורס היה מרתק, הן ברמת המידע שהועבר והן באופן שבו זה נעשה, עם מתן עדוד לשתף ולשאול. החומר אליו נחשפתי מאתגר ואני בוחרת לעשות עבודת מודעות. תודה גלית, על פתיחת הדלת.
המנחה מעולה, אינטליגנטית, ברורה ומדוייקת ותמיד כייף לשמוע אותה ואת התדר המדהים שלה
גלית המקסימה, מאד נהניתי מהקורס, אמנם בפינה אפלה ישבו לא מעט תובנות, אך הן נדחקו הצידה,אולי בשל פחדים והתנגדויות . בזכותך שחררתי את התובנות הכלואות וכולי תקווה שעם זה אצעד קדימה ולא אחזור שוב לפינות חשוכות. תודה,תודה,תודה
הקורס היה חוויתי ושם לי מראה גדולה על חיי ודברים שאני צריכה לשנות וכנראה לא רציתי לראות. בעקבות הקורס אני עוברת שינוי קודם בראיה ואני בעיצומו של תהליך של שינוי . מאוד אהבתי לשמוע את גלית שהעבירה את הקורס בצורה מקצועית ויסודית עם המון ידע וסבלנות ורצון לעזור .

גלית שראל | מנחת הקורס

לאורך שנים רבות ותחת מלבושים שונים, גלית עושה את מה שהיא מכנה "מלווה אנשים בדרך אל עצמם". התפקיד הזה לבש ופשט צורות שונות החל מהיותה, בתחילת דרכה, מורה לחרשים דוברת שפת הסימנים ובהמשך מנחת קורסים, העוסקים בפיתוח הפוטנציאל הקוונטי של המוח, פיתוח תודעה קוונטית, בריאה מודעת, הנחיית מיידעי תודעת העל, ליווי אישי ופיתוח אסטרטגיות למידה חדשניות-מואצות. בשנת 2009 גלית נסעה ליפן והביאה כלים חדשניים ללמידה מואצת, כשהחזון שלה היה להביא את השיטה והכלים לכל אדם, בכל גיל. בשנת 2020 גלית ייסדה חברת סטארט-אפ ללמידה מואצת, חדשנית ומהפכנית, DASE - High Speed learning Technology, הממשיכה לחקור ולפתח את השיטה, המאפשרת לילדים, נוער ומבוגרים ללמוד במהירות, קלילות והנאה כל נושא וכל תחום. גלית משלבת כיום ליווי אישי פרטני במקביל לפיתוח השיטה בחברה שייסדה.

גלילה לראש העמוד