מבריאה שאינה מודעת ל-

בריאה מ(ו)דעת

כולנו בוראים כל רגע, בכל זמן בחיינו – יש לנו את היכולת הזו "בילט אין" אולם עד היום היינו רגילים לחשוב שמספיק שאנחנו חושבים/אומרים את מה שאנו רוצים ליצור בחיינו וזה יקרה, אך זוהי בדיוק משמעותה של בריאה שלא מדעת.

בעידן זה, בו המציאות קורמת עור וגידים מהר ממה שהיינו רגילים בעבר, (והמהירות רק תלך ותגבר), אנו למדים ומבינים כי בריאה מדויקת של חיינו, מצריכה אותנו להבין מה נכון ומדויק לנו לברוא ולדעת כיצד לשלוט באנרגיות, כדי שהבריאה תצא לדרכה ותגיע למימוש בצורה מדויקת ומושלמת.

בריאה מודעת

על מנת להצליח במימוש בריאה, עלינו לדעת לתכנן אותה נכון ולחבר את מרכיביה (יסודות) האנרגטיים- בצורה נכונה בטרם נצא לעשייה.

תכנון ברמת האנרגיה מאפשר דיוק במימוש, ופחות ניסוי ותעייה במציאות הפיסית. זוהי משמעותה של בריאה מודעת.

בקורס נשאל ונבין:

ככל שניטיב להבין ולשלוט במרכיבי הבריאה (ביסודות) ברמת האנרגיה והמחשבה כך נוכל לחיות את חיינו מתוך קלילות ודיוק המאפשרים שמחה, בטחון והגשמה.

בריאה מודעת

מנושאי הקורס:

בסוף כל מפגש מתלווים תרגילים מותאמים, כולל קבלת טבלה המהווה דגם מוצע ואפשרי לביצוע תהליך הבריאה עצמו.

גלית שראל

גלית שראל | מנחת הקורס

לאורך שנים רבות ותחת מלבושים שונים, גלית עושה את מה שהיא מכנה "מלווה אנשים בדרך אל עצמם". התפקיד הזה לבש ופשט צורות שונות החל מהיותה, בתחילת דרכה, מורה לחרשים דוברת שפת הסימנים ועד לעיסוקה העכשווי: מנחה ומטפלת דרך "חקר עצמי, פיתוח הפוטנציאל הקוונטי של מוח ימין ולימוד מידעי "תודעת העל". בשנת 2009 גלית נסעה ליפן והביאה את השיטה לארץ כשהחזון שלה היה להביא את השיטה ואת הכלים למערכת החינוך, למורים ולתלמידים. גלית ייסדה חברת סטארט אפ חדשנית ומהפכנית, המפתחת אפליקציה לרכישת מיומנות קריאה דרך מוח ימין תוך 5 שעות, והמיועדת לילדים בגילאי 4-7.

מחיר הקורס

650 ש"ח.

 

מתכונת הקורס

אורך כל שיעור כשעה. 

 

בונוס לנרשמים

אימון מוחי "אני-אני" לתמיכה בתהליך הקורס

"אני – אני" מאפשר לנו לחבור אל תדר המקור שלנו ,  לחזור למרכז שלנו, להירגע ולקבל פתרונות להמשך הדרך המיוחדת והנכונה לכל אחד ואחד מאתנו.

2 קבצי mp3 להאזנה: האחד ליום, והשני סאבלימינלי ללילה 

גלילה לראש העמוד