אודותינו

ניו אייג’ אקדמי היא מכללה אינטרנטית ללימודי התפתחות אישית, מודעות ובריאות,
וכל הפעילויות שלנו מועברות דרך האינטרנט:

  • שיעורים חיים המועברים בכיתה  וירטואלית אינטראקטיבית.
  • מערכת לימודים עם קורסים ומדיטציות, וכל אחד לומד בזמן שלו בקצב שלו.
  • וובינרים שאנו מקיימים ללא תשלום.
תלמידים
קורסים
סרטונים
צפיות ביוטיוב

למה כדאי ללמוד איתנו?

אנו מקפידים על איכות התכנים והמנחים, וכל המנחים באתר בעלי ניסיון רב בהעברת סדנאות וקורסים בתחומם.

המכללה הוקמה על מנת לתת מענהה זמין ונוח ללימודים מהבית, לאלו המבקשים להעשיר את עצמם בידע איכותי, ובמגוון רחב של נושאים וקורסים.

מנדלה
הפעלת צופני DNA
מרכז העוצמה
לשחרר מהלב את הכאב
תרגול מוח ימין
נרות הופי
שינוי תודעה לקליניקה מצליחה
מאסטר טאפינג
אסטרולוגיה
הילינג שמע ישראל
זוגיות
בריאה מודעת
תודעת העל
אני ראויה לאהבה
"גלית יקרה, אני מודה לך מאוד מאוד על מתנת יום האשה זו המתנה היחידה והיפה ביותר שקיבלתי השנה המתנה שתורמת לי באופן מיוחד, וגורמת לי לשמחה. זו המתנה שחיכיתי לה בלי להיות מודעת לנחיצותה, ושוב תודה מקרב לב"
ציפי הדר
"אם את היא שעומדת מאחורי הפרוייקטים הנפלאים הללו – הרי את כשליחה טובה המבשרת לדור. אשרי חלקך וישפר מזלך! כי ברוכה את ומפעלך נאה בעיני כל . מזה כמה זמן ש"נכחתי" בתכניותיך ומאד התרשמתי מהגשתך הנעימה והחכמה. מה שאינך יודעת , את מיד מתעכבת ושואלת על מנת שכולם יקבלו המידע המלא . יישר כחך ויגדל פועלך"
שיינדל
"פשוט נפלא לראות איך אשה פרטית יוזמת אתר אינטרנט עם כל – טוב של חומר. שיהיה לך ולנו בהצלחה ושהלימוד יניב פירות טובים ומתוקים. בברכת שנה טובה ופוריה"
רות ברוך אל
"אני תלמידה אוטודידקטית מאז ומעולם . שרה, נתת לי את המתנה הגדולה ביותר: אם אני עומדת מול אנשים ולא חוששת מבקורת מהם, זו התוצאה הכי חשובה שהשגתי בחיי, ותאמיני לי יש לי המון ניצחונות גדולים בחיי. אני מרגישה חופש להיות מי שאני בלי צורך להתנצל. אם זו לא חירות אמיתית, אני לא יודעת מה זאת חירות . אני נכה 100% לצמיתות מלווה בעוזר פיליפיני ומעולם לא חשתי את אותה חירות, שפתחתי, יצרתי, וגידלתי איתך שרה . כל המחמאות הן שלך ואת יכולה לפרסמן באיזו במה שתחפצי בה"
ורדה ברונר
"הי גלית, רוצה להודות לך על נתינתך. אינני מכירה אותך. דבר שלעצמו מדהים אותי שמעולם לא נפגשנו ועדין נוצרה מערכת יחסים. את ביטאת איכויות של הקשבה, נוכחות, אורך רוח, חיוביות, עידוד ונדיבות בשיחה עמי ואני מודה לך על כך. זה אף פעם לא מובן מאליו בעיני. חשוב לי לציין שאין אלו סופרלטיבים סתמיים על מנת לעשות לך נעים נוסח העידן החדש. אני מתכוונת לכך. ואם את כמו רובנו נוטה להמעיט בערך עצמך, קחי פידבק זה עם כל ליבך. אני חושבת שניפגש מתישהו. מגיע לנו (-: אז להתראות. שיהיו ימים טובים לך ולבני ביתך"
אילת
"גלית ואיריס, אני רוצה להגיד תודה ענקית על הכל! על הקורס, על הבונוסים ועל הסבלנות, הסובלנות לכל בעיה שהיתה, על הדרכים והפתרונות שנתתן לנו. ומעל הכל – על האנרגיות הטובות שהשפעתן בטובכן עלינו. אני מרגישה שמצאתי כלי יקר מאד שעוזר לי בבעיות האישיות שלי ושאעזר בו גם למקורבי ,לאוהבי וכמובן גם לאחרים. תבורכנה אלף אלפי ברכות".
דניאלה בקר
אני מאחלת לך שתפיק הנאה ותועלת רבה. יש לך שאלה? נשמח לשמוע ממך.
גלית שחם
גלית שחם
מייסדת ומנהלת ניו אייג' אקדמי