נשים עושות שלום עם הגוף

מדיטציות

מדיטציות מונחות לעבודה עם דימוי גוף ואהבה עצמית,
דמיון מודרך לקבלת הגוף ואהבת הגוף

לאהוב את עצמך ללא תנאי

לאהוב את גופך בדיוק כפי שהוא

לקבל את הקמט החדש באהבה

להזין את עצמך באופן בריא מבחינה פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית

להיות אישה במלוא מובן המילה. 

נשים עושות שלום עם הגוף

כשנשים יעשו שלום עם עצמן ועם גופן-הן גם תוכלנה לעשות שלום בעולם!

נשים במהותן הן משכינות שלום, הן מחוברות לאמא אדמה ולטבע והאיכויות הנשיות הן איכויות של שיתוף, הרמוניה, אחדות ואהבה.

נשים רבות מאוד מוצאות את עצמן בהפרעות אכילה קשות או “רגילות” אך ורק משום שנכנסו לסחרחרת הזו של הנסיון הנואש, להתאים למודל יופי לא טבעי ולא אנושי, שהריצה אחריו בנויה על האמונה שכמו שאני עכשיו זה לא מספיק טוב, אם רק ארזה X קילוגרמים –שם טמון האושר, אז אהיה בעלת ערך.

רוב הנשים אבדו את הקשר עם עצמן ועם ערכן האמיתי אך ורק משום שלא התאימו למראה הקולבי שמעצבי האופנה הכתיבו, ומתוכו מתפרנסות תעשיות שלמות על גבי חוסר בטחונן של הנשים. לניתוק הזה של נשים מגופן יש השלכות בכל המובנים- נתוק מהריתמוס המעגלי של החיים, מהאקולוגיה, מבנותיהן וממהותן!

כשאשה שוכנת בתוך גופה בשלום, מחוברת להוויתה היא מביאה את האנרגיה של השכינה.

מה את מקבלת?

  • מדיטציות

1. תהליך לבחירה בקבלה ואהבה עצמית והדמיה לחיבור לאהבת הגוף

2. יצירת הגוף החדש שלך. הגוף שמבטא אותך במיטבך, לראות אותו ולהתמזג עמו

  • היגדים חיוביים

מחיר

50 ש”ח בלבד

נשים שבחרו לשמוע את זה כל ערב, או בזמנן הפנוי או אפילו להרדם עם זה, חוו שינוי מהותי ביחס לגופן ולעצמן בממד של קבלה ואהבה עצמית

"אחלוק איתך דבר אישי, כשהחלטתי שאני בוחרת לעזור לעצמי לאהוב את עצמי , אז הגיע הרגע שהדיסק נשלף מהמגירה. פתחתי אותו.. מאותו הרגע ששמעתי את הדיסק, עזרת לי להבין באיזה נתיב אני בוחרת. הקול הרך והמרגיע שלך, המילים, המוסיקה וכל מה שחובק את הדיסק, עוזר לי לעזור לעצמי, לקבל את עצמי. סוף כל סוף אני מזינה את המוח במחשבות חיוביות כלפי עצמי ולא בביקורת עצמית בלתי פוסקת וחריפה כלפי עצמי. לעיתים אני סוגרת את היום איתו ולעיתים רגע לפני שאני מתעוררת, כדי לקבל יום חדש. אני מודה לאלוהים, כיוון שאני מאמינה שאין שום דבר מקרי, על אותו רגע שנפגשו דרכינו באותו ערב ויכולתי לרכוש את המתנה הזו עבור עצמי. אז גם אם אני לא האמא המושלמת שאני רוצה להיות, או האישה או הרעיה או האדם שאני...אני לומדת ללמוד לאהוב את עצמי בחזרה..."
שרה גילאון

שרה גילאון | מנחת המדיטציות

שרה גילאון, מנחת סדנאות מודעות, הילרית ומתקשרת, בוגרת School of Psychic Development בלונדון, מחזאית ושחקנית בוגרת בית צבי. בחרתי את נתיב היצירה כהזדמנות להעביר מסר של מודעות ולהגשים את עבודת השליחות שלי. מזה כ- 25 שנים מנחה סדנאות בכל רחבי הארץ. בחסידות יש מושג שנקרא נשיאת ההפכים מצד אחד-בשבילי נברא העולם ומצד שני – מי אני ומה אני, גרגר חול על שפת הים, ושניהם קיימים בו זמנית. בחווית החיים שלי אני נושאת את נשיאת הפכים הזו בתוכי – את העושר העצום התרבותי והרוחני שזכיתי לגדול בתוכו, ואת המצבים שהחיים הופיעו בעליבותם. למדתי לקבל את כל מכלול החוויות שעברתי ולשחרר מטעני בושה אשמה כעס וזעם.

ההזמנה מתקבלת באופן מיידי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן