ריפוי ואלכימיה לכאבי הרגש

תהליך ניקוי עמוק

מרלין הקוסם ו-“אנו רפאל” חברו להם יחדיו להעביר אותנו תהליכי התמרה מועצמים ברמת האלכימיה של מכאובי הנפש.

כאבים שאנו סוחבים עימנו שנים רבות הגיע זמנם להשתחרר. הכאב יותמר לאנרגיות גבוהות ואנו נשתחרר מהנטל הכבד, יתרחשו קסמים וריפוי עמוק לכאבים רגשיים ישנים וחדשים.

בתהליך נפגוש את הכאבים שלנו ונעבור דרכם על מנת לשחרר קבצי כאב רגשי מיותר מתוך המערכת שלנו. 

נעבוד עם “קבצים” במוח וננקה זכרונות מכאיבים .

כאב רגשי

בסדנה האחרונה שהעברנו באופן פרונטלי, קיבלנו אישור מההדרכה לאפשר להעביר הלאה את התהליך עצמו בתור מדיטציה לעבודה עצמית הכוללת תהליכים מתקדמים ומועצמים.
אתם מוזמנים לחבור למרלין הקוסם ו-“אנו רפאל” ולעבור תהליך התמרה מועצם ברמת האלכימיה של מכאובי הנפש. 

אודות התהליך

מדובר בתהליך עומק אלכימי היוצר שינוי ברגשות ( קראו את הפידבקים שקיבלנו )
במהלך המדיטציה מרלין רוקח עבורנו שיקוי ריפוי מותאם אישית לכל משתתף – מוזמנים לעשות את המדיטציה עם בקבוק מים אישי , והוא ילווה אתכם במהלך 3 הימים הבאים להטמעת התהליך.

מה כולל התהליך?

  • חלק 1- הסברים
  • חלק 2- הסבר התהליך
  • חלק 3- תהליך כניסה לכאב
  • חלק 4- מדיטציית שחרור והתמרת כאב

עבר פחות מחודש, מאז שהגעתי לסדנא לשחרור גוף הרגש. בפתח הסדנא, אמרתי שאני מרגישה מנותקת מגוף הרגש…. אז השבוע זה קרה. היקום זימן לי ארוע כואב וחולף, כזה שכואב עמוק אבל לא לאורך זמן. ולאחר 12 שנים בהן לא היזלתי דמעה, נפתח הברז! אז מעכשיו, לא אוכל יותר לומר שאני מנותקת… תודה, תודה תודה!

מ.א

גלית וגלית היקרות, תודה מעומק ליבי על סדנה אחרת ייחודית ומפתיעה.  התנסתי במגוון מאוד רחב של סדנאות מכל הסוגים ובהחלט הבאתן משהו שונה.
תודה שהייתן שם בשבילי ונתתם לי תחושה של מקצועיות, רגישות ותמיכה. אני עד עכשיו לא לגמרי מבינה מה עברתי שם אבל בתחושה “העבודה נעשתה”. כבר במהלך הסדנה הרגשתי שאותו כאב עמוק שחוויתי השתחרר והתנקה ומאז גם הצורך בלהזכר ולשמר את הכאב כמעט ועבר לחלוטין בהדרגה. 
אין ספק שהיום איכות החיים שלי השתפרה פלאים ועל כך אני מודה לעצמי שסמכתי והיתי נוכחת בתהליך וכמובן לכן ולכל הצוות הארצי והרוחני שנכחו. כבר מחכה לחוות את הסדנה שוב ולהמשיך לנקות כאבים נוספים שנמצאים שם עדיין ורק מחכים להשתחרר.

באהבה אילנית.

בסדנה עלה מוקד מאוד עמוק של חוויה שהתוודעתי לה רק בשנתיים האחרונות- אז גיליתי בוודאות שהייתי בשואה. וזאת אחרי ששנים אני עוסקת בגלגולים ומודעת ללא מעט מחוויות עבר… אני יכולה לומר שהחוויה הזו אכן ראשית ומרכזית ומחזיקה השרדות, סבל וכאב ברמה מאוד חזקה. במפגש ראיתי זאת כסוג של מטען שמבקש להתפרק כדי שאוכל לעבור לעידן החדש. בשבועות שאחרי הסדנה, וביחוד ביום כיפור, שהיה השיא, הרגשתי אנרגטית ופנימית שקורים דברים סביב הנושא והוא עובר אלכימיה. 

המדיטציה כוללת:

  • תהליך חיבור לכאב והתמרתו בתוכנו – תוך כדי עבודה אנרגטית של מרלין ואנו רפאל
  • תהליך זיהוי וניתוק כבלים מאירועים בעברינו שאינם משרתים אותנו יותר
  • תהליך אלכימי אישי, לניקוי ושחרור מכאובי הנפש בתוך לוטוס קריסטלי
  • הטענה וחיבור לצופני האדמה בעזרתם של הדולפינים והלויתנים
  • הטמעה והפעלת צפנים להתמודדות והוצאה לפועל של חיינו מתוך עוצמה וחיבור לאמת הפנימית
  • הכנת שיקוי אלכימי לקיבוע התהליך
גלית שחם

גלית שחם | מנחת הקורס

מטפלת ומתקשרת את "אנו רפאל". קבוצת ישויות העוסקים בחקר הרגשות ובטיפול אנרגטי דרך המוח. עובדת בטכנולוגיות אנרגטיות מתוקשרות על מנת לנקות קבצי כאב מהמערכת הרגשית. מנהלת את ניו אייג' אקדמי- מכללה אינטרנטית להתפתחות אישית.

גלית בר יוסף

גלית בר יוסף | מנחת הקורס

מלווה תהליכי מודעות והתפתחות אישית, מפתחת שיטת “קול הקריסטל” לשינוי תודעתי, מנחת סדנאות להתפתחות ומודעות, מפגשי מדיטציה בתקשור בשילוב קול ומנחת מעגלי נשים. "אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לקורס הקרוב ולהתנסות בעצמכם בהבנות וכלים נפלאים אלו לסייע לכם לעבור את השלב הזה בחייכם בצורה הכי טובה שניתן. אנו חיים את בחירות חיינו ואני מאמינה שכשעושים את התהליך נכון, לומדים את מה שיש ללמוד ופועלים ממקום מאוזן, אנו משפיעים מאד על בן הזוג ועל התהליך כולו ויוצרים לכולם עתיד בריא וטוב יותר"

בתהליך המדיטטיבי כל אחת מאיתנו משלבת טכניקות ריפוי ייחודיות:

קול הקריסטל

גלית בר יוסף
מאחורי כל בעיה פיזית יש מקור רגשי שרוצה התייחסות וריפוי. שילוב הטכניקות השונות של קול עם דמיון מודרך, תהליכים אנרגטיים והבנות ברמת מודעות, יוצרות שינוי עמוק ומהותי במטופל. כך אנו יכולים לחזור להיות אותנטיים, ‘נקיים’ מהשפעות עבר מיותרות ולחיות את החיים מתוך חופש פנימי.

שחרור כאב רגשי

גלית שחם
טכנולוגיה אנרגטית מתוקשרת הנתמכת ע"י "אנו רפאל" ומתבצע אנרגטית על המוח. שחרור כאבים רגשיים עתיקים וטריים מהמערכת הרגשית. העבודה נעשית באמצעות קידוד זכרונות הקשורים בכאבים רגשיים, כאשר לאחר התמרתם והבנת השיעור שלהם, ניתן לנקות אותם מהמערכת הרגשית ומהתאים.

שאלות

הסדנה הועברה מספר פעמים באופן פרונטלי והוקלטה (אודיו) . לקח קצת זמן לאחר מכן, עד שקיבלנו אישור מההדרכה, להעביר הלאה את התהליך עצמו בתור מדיטציה לעבודה עצמית.

באחד השלבים במהלך המדיטציה, מרלין רוקח עבורנו אנרגטית שיקוי ריפוי, המותאם אישית לכל משתתף, ולכן בתחילת התהליך הכינו לכם בקבוק מים אישי, אשר ילווה אתכם שלושה ימים לאחר שתסיימו את התהליך על מנת להטמיע אותו.

לא לסיים את בקבוק המים עד הסוף. ניתן כל פעם למלא מים נוספים בבקבוק, כאשר יש בו עדיין מים מוטענים.

הבקבוק אישי ואינו להעברה!
הוא מותאם אנרגטית למי שעובר את התהליך.

עלות

100 ש”ח בלבד!

גישה מיידית לקבצים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן