כתיבה אינטואיטיבית

“מונולוג המובע במהירות רבה ככל האפשר, מבלי לעבור שיפוט של סמכויות ביקורתיות הנוגעות לנושא, ולכן הוא בלתי מרוסן לחלוטין וקרוב ככל האפשר למחשבה מדוברת”

קורס זה הינו קורס ללמידה עצמית של כתיבה אוטומטית, הנקראת גם -כתיבה ספונטנית, כתיבה חופשית  או כתיבה זורמת.

שיטה פשוטה ומהירה שמטרתה לחשוף את החבוי אצלנו בתת-המודע, ולסלק חסימות רגשיות נסתרות המשפיעות על חיינו. בעקבות הכתיבה אנו הופכים להיות מודעים לתכנים העמוקים ביותר שלנו, שלא היינו מודעים אליהם.

כתיבה אינטואיטיבית

בקורס נלמד כיצד לגייס את הכתיבה לצורכי ריפוי עצמי,
שחרור, הגשמת חלומות וביטוי יצירתי.

הניסיון מלמד כי פעמים רבות המתרגלים מתחברים באופן ספונטני לתקשור בכתב.

בקורס זה תלמדו שיטות שונות לתרגול הכתיבה האוטומטית

הקורס מכיל

2 שיעורים וחוברת תרגול המלווה את החלק המעשי

  • שיעור 1

כולל את החלק התיאורטי של הכתיבה האוטומטית החיוני להבנה לפני החלק המעשי.

  • שיעור 2

כללים ותרגילים רבים לכתיבה אינטואיטיבית.
למרות שמדובר בכתיבה אוטומטית, שהסוד שלה הוא בויתור על שליטה (תלמדו כללי עבודה רבים בהקשר זה), על כתיבה זו חלים כללים.
בנוסף לכללי עבודה מובנים תקבלו תרגילים רבים שיעזרו לכם ויקלו על הכתיבה.
בין התרגילים: כתיבת בוקר, הקטר, כתיבה מעורבלת, צירופי מילים ועוד תרגילים רבים נוספים.

  • חוברת הקורס

בונוס

  • הדרכה : תרגול מוח ימין

שיעור הדרכה בהנחייתה של גלית שראל. מכיוון שכתיבה אינטואיטיבית מתאפשרת ביתר קלות כאשר מוח ימין מפותח ומשוחרר, מצאנו לנכון להוסיף לכם בונוס זה, עם תרגילים שונים שיעזרו לכם לוותר על השליטה ולאפשר לתכנים עמוקים לעלות ולהכתב באופן אוטומטי.

לנקות את תכני תת המודע שלנו

ניתן לדמות את הכתיבה האינטואיטיבית לניקוי הנפש מבפנים.
הכתיבה  עוזרת לנו להביא לידי ביטוי את מהותנו האמיתית. באמצעותה, אנו מביעים רגשות מסוגים שונים, תחושות עמוקות ומאוויים נסתרים.
אופן הכתיבה הוא בעצם זרימה של העט על פני הדף, ללא עצירה לחשיבה ותכנון, ועם זאת כאמור, קיימים כללים לכתיבה אוטומטית שכולם ילמדו בקורס.

מחיר הקורס

249 ש”ח בלבד

לאחר התשלום, יונפק לך שם משתמש וסיסמא לקבלת גישה למערכת להורדת הקבצים.

"דרך שיטות שונות של כתיבה אוטומטית למדתי להתחבר לדרך המתאימה לי ביותר, כשבכל דרך יש את המיוחד לה והיא מחברת למקומות שונים. למדתי לנטרל את המוח החושב שלא מניח ומעביר ביקורת על כל דבר טוב שאני מאמינה על עצמי, ובאמת לקבל מסר חיובי שאני יכולה כבר כאן ועכשיו. כן, לקבל את האמת הזאת ללא דרמות וללא דמעות או חוסר אמון אלא להבין שזאת אני באמת, וזה בסדר להיות אני ואפילו הכי טוב שיש"
ע.כ
"השיעורים היו מדהימים. עלו לי דברים שאני מאוד שמחה לגלות אותם, שלא הייתי מודעת אליהם קודם למרות כל העבודה האישית שעשיתי. החוויה בלכתוב ללא עריכה או ביקורת הייתה חוויה מדהימה . גיליתי יצירתיות חדשה והפתעתי את עצמי בחומר משעשע שיצא באחד מהתרגילים, שבתחילתו חששתי שלא יהיה לי מה לכתוב . השיעורים לכתיבה אוטומטית הם חובה לכל מי שמחכה לגלות את ההפתעות המחכות מעבר למודעות היומית שלו. תודה"
י.ב
טליה שלו

טליה שלו | מנחת הקורס

מלווה תהליכי ריפוי. בעלת הסמכה והתמחויות בשיטות ריפוי אנרגטיות עתיקות יומין. מרצה ומורה, תוך ליווי תהליכי התפתחות ושינוי תודעתי. מטפלת מוסמכת בשיטת "המסע", מאמנת אינטגרטיבית לילדים ונוער מתבגר, מפתחת וחוקרת את נושא שחזור הגלגולים, מומחית לקארמה, מפתחת שיטות ניהול מתוך שינוי תודעתי.

ההזמנה מתקבלת מיידית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן