נרות הופי

סדנה לטיפול בעזרת נרות הופי

הסדנה מיועדת לקהל הרחב כשיטה ביתית פשוטה להקלה מידית של כאבי אוזניים, נוזלים באוזן התיכונה, סינוסיטיס והשוואת לחצים.

מתאים במיוחד להורים שילדיהם סובלים מנוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות ולמטפלים הרוצים ללמוד שיטת טיפול משלימה.

על השיטה:

נרות הופי הינם נרות חלולים המוחדרים לחלקה החיצוני של תעלת האוזן במטרה לפתור מצבים דלקתיים באוזן התיכונה והפנימית, הצטברות נוזלים באוזניים, סינוסיטיס, בעיות שיווי משקל, הצטברות ליחה ועוד…

מטופלים מדווחים על הפחתה מידית של לחץ וכאב (אוזניים וראש), נשימה חופשית דרך האף, הפחתת גודש באף, סינוסים פתוחים, ומספרים שהטיפול בנרות הופי מרגיע ותורם לכושר הריכוז.

נרות הופי

יתרונות הטיפול ידועים כבר למעלה מ-19 שנים ואושרו על ידי רופאים ברחבי העולם. 
הטיפול בעזרת נרות הופי נעים ומרגיע, מאפשר הקלה מידית ומתאים לכל גיל, במיוחד לילדים הסובלים מנוזלים באוזניים ודלקות חוזרות.

עדויות תלמידים

טיפול בדלקת אוזניים בילדה

אין לי מילים לומר ולהסביר עד כמה נהנתי. התלהבתי ומיד טיפלתי בביתי שהיתה סובלת מדלקות אוזניים. הפסקנו את הטיפול התרופתי (בהתייעצות עם הרופא) וטיפלתי בה יום יום בנרות הופי. התוצאות לא אחרו להגיע. מהשיעור התיאורטי שהעבירה ליאורה למדתי המון. למדתי מליאורה על תופעות שונות שבהם ניתן לטפל בנרות הופי ועל אילו מקרים לא ניתן לבצע את הטיפול כי הוא לא יועיל. גם מהשיעור המעשי למדתי, בעיקר מהעיסוי בלימפות הפנים. אני מוסיפה עיסוי לימפטי מאחורי האוזן, בצוואר ובשקע שליד עצם הקלוויקולה תוך כדי הטיפול עם הנר. אבל למדתי מליאורה שהעיסוי בפנים הוא חלק מאוד חשוב של הטיפול בנרות הופי. כמטפלת בעיסוי אוסיף את העיסוי הלימפטי בפנים - כפי שליאורה לימדה - כחלק מהטיפול במטופלים שלי. לדעתי הוא יותר נעים ויותר אפקטיבי ממה שאני למדתי. ושוב תודה על הכל וברכות על השיעור המדהים.
שושי לב

תענוג ללמוד מליאורה

למדתי כיצד לטפל בנרות הופי ...ליאורה אישה מדהימה הן ביכולות הטיפול שלה, והן ביכולת הסברת החומר הנלמד, הסבלנות והרצינות שבהם היא מעבירה את חומר הלימוד. הזמן עבר כל כך מהר ובנעימים. סיימתי כשאני אפופה בתחושה של אופוריה נעימה, שלווה ונחת וציפייה לבאות. הרבה זמן לא הרגשתי את התחושות המדהימות האלו. במילה אחת- תענוג.
ליאל יערה חיו

לפני שריטלין לוקחים - את האוזניים בודקים

אם ילדכם סובל מדלקות אוזניים חוזרות או הצטברות נוזלים, שמיעתו רחוקה מלהיות חדה וטובה.

ילד ששמיעתו עמומה מתקשה לשמוע הוראות ולכן לא מגיב להן,

רעשים חזקים וצלילים צורמניים עשויים לגרום בהלה וכהגנה הילד מתכנס בעצמו כמו בתוך קונכייה . במקרים מרובים שמיעה עמומה גורמת לעצבנות יתר. זכרו איך אתם מרגישים כשהאוזניים סתומות בגלל הצטננות.

ילדים רבים מאובחנים כסובלים מהפרעת קשב וריכוז  או אי וויסות חושי כשהמקור לבעיה הוא ליקוי בשמיעה עקב נוזלים באוזן התיכונה.

אבחון שגוי משמעותו טיפול שגוי או אי טיפול בבעיה עצמה – נוזלים באוזן התיכונה. 

אם התמזל מזלו של הילד ו”עלו” על הנוזלים באוזניים, הטיפול השכיח הוא טיפול תרופתי או ניתוח כפתורים (הכנסת צינוריות דרך נקב בעור התוף על מנת לנקז את הנוזלים ולאוורר את האוזן התיכונה).

הורים יקרים, ישנה אפשרות נוספת, טיפול בעזרת נרות הופי. שיטה ביתית ופשוטה המונעת הצטברות נוזלים באוזניים.

שמיעה חדה ונקיה מאפשרת קשב, ריכוז ורוגע.

על הסדנה

סקירה היסטורית, מבנה האוזן, ופתולוגיות המתאימות לשימוש בנר.

שימוש מעשי בנרות הופי ועיסוי לימפתי עדין.
צילומי וידאו שלב אחר שלב לצפייה: עבודה עם נרות הופי + עיסוי לימפתי

הסדנה מורכבת מצילומים, מצגות, וחומר לימודי ב PDF.
היקף החומר זהה לחומר שליאורה מעבירה בקורסים הפרונטליים שלה. על מנת לקבל תעודת הסמכה יש להפגש עם ליאורה למפגש חד פעמי ולעבור תרגול בתוספת תשלום של 150 ש”ח ( לא חובה )

מחיר הסדנה

199 ש”ח בלבד

באלו מצבים מתאים טיפול בנרות הופי:

  • מצבים דלקתיים באוזן הפנימית והתיכונה
  • הצטברות נוזלים באוזניים
  • סינוסיטיס, שיווי משקל
  • הצטברות ליחה
  • שמיעה עמומה עקב הצטברות נוזלים- עשויה להתפרש כהפרעת קשב וריכוז
נרות הופי

שאלות שכיחות

הסדנה נלמדת דרך האינטרנט בצורה מאוד מפורטת, עם צילומים ברורים.

על מנת לקבל תעודת הסמכה ( מיועד למטפלים ) יש ליצור עימנו קשר, לקביעת מפגש תרגול עם מנחת הקורס- ליאורה רחימי.
יש להוסיף עבור הפגישה 150 ש”ח בלבד בעת המפגש.

תוך דקות ספורות מרגע הרכישה, תקבל גישה למערכת הלימודים.

ליאורה רחימי | מודעות דרך הגוף

מטפלת ומדריכה הוליסטית. מקנה מודעות דרך הגוף באמצעות אבחון רפלקסולוגי וטיפול משולב. בוגרת מכללת "דרך הגוף"- רפלקסולוגיה הוליסטית, אבחון ע"פ כף הרגל ועבודת גוף (טכניקות מגע שונות). היחידה שהוסמכה ללמד את שיטת בוייה ( עיסוי לימפתי ) בארץ ובעולם. הוסמכה ע"י רוברט יאלטינק, אבי השיטה. עוסקת בתחום ההוליסטי משנת 2000, במהלכם למדה, חקרה ויישמה שיטות עבודה שונות, המקנות אבחון מדויק וטיפול ממוקד. מאבחנת ומטפלת לפי מצבו של המטופל ותגובותיו במטרה להקנות מודעות לגוף כי "מה שיצרנו רק אנחנו יכולים להפסיק". מסמיכה מטפלי רייקי בכל השלבים, מעבירה סדנאות ברפלקסולוגיה, נרות הופי ועיסוי לימפתי בשיטת בוייה. מרצה בחברות וארגונים בנושאים מגוונים.

גישה מיידית לקבצים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן