ריפוי הילד הפנימי

שחרור כאבי העבר באמצעות EFT

הילד הפנימי חי ונושם כישות פנימית בתוכנו . 
מי זה הילד הפנימי? 

פרויד כינה אותו “אבי המבוגר”. גם באדם הזקן ביותר עלי אדמות מתקיים ילד פנימי פגוע וטעון כלפי ההורים שלו, שמזמן הלכו לעולמם.

הילד הפנימי

הילד הזה אמנם שייך לעבר הרחוק, אולם חשיבותו בהווה עצומה, מכיוון שהוא משפיע עלינו לטוב ולרע, באמצעות האמונות, הרגשות וההתנהגות שלנו כמבוגרים.

כל עוד הילד הפנימי שבנו, מדחיק רגשות שליליים וטראומות ילדות, אנחנו נמשיך לחיות תחת השפעת העבר מבלי להיות מודעים לעובדה כי העבר תם מזמן. במצב זה אנחנו מתמכרים לכאב ומתהלכים בעולם עם ציפייה אינסופית, בלתי אפשרית ולא מודעת לקבל הכרה, אהבה וכבוד שנשללו מאיתנו בילדות.

לעיתים רבות יש פער גדול בין האהבה ההורית שהיינו זקוקים לה לבין האהבה שניתנה לנו.

אנחנו מחפשים תחליפים בחוץ בדמות מערכות יחסים שונות עם הסובבים אותנו ומבקשים לקבל אישור תמידי ואהבה ללא תנאי, במקומות שבהם לעולם לא נוכל לקבל אותם.

וכמה כאב יש שם...

ריפוי הילד הפנימי

למרבה הצער, ואולי דווקא למרבה השמחה, הילד הפנימי שבנו, יכול לקבל כיום אהבה וטיפוח רק מהאמא והאבא הפנימיים, שנמצאים בתוכנו באופן טבעי .

בכל אחד מאיתנו נמצא זוג הורים פנימיים (אמא ואבא פנימיים), שיש להם יכולת לאהוב אותנו באופן מלא, שלם ועמוק בכל מצב וללא תנאים. 

יותר מזה, גם אם במציאות לא הוענקה לנו אהבה במידה מספקת ע”י הורינו הביולוגיים ואפילו אם לא הוענקה לנו אהבה כלל, עדיין היכולת הטבעית לאהוב את עצמנו קיימת בתוכנו.

לרפא את הילד הפנימי

על מנת לרפא את הילד הפנימי אנחנו חייבים ליצור איתו קשר ולשלוח לו מסרים של אהבה, קבלה, חמלה ובטחון מההורים הפנימיים שלו, שאוהבים אותו כמו שהוא . 

ריפוי הילד הפנימי באמצעות תיפוף אינו מסע לעבר מחוזות העבר אלא הבאת הילד אל ההווה באמצעות הזיכרונות, ללא צורך בנבירות, חפירות וניתוחים. 

תיפוף על הזכרונות מנטרל מהם את הכאב, הפחד והחרדות המודחקים ובכך סולל את הדרך לחיבור אל האהבה העצמית הטבעית ואל הריפוי.

ריפוי הילד הפנימי

תהליך התיפוף הינו פשוט ובעזרת הנחייה מקצועית ניתן לשחרר את כאבי העבר בצורה יסודית.  

שיטת EFT מאפשרת לכם גישה ישירה ומיידית אל המערכת האנרגטית,
שמגיבה מהר יותר מכל טיפול קוגניטיבי כזה או אחר, כיוון שכשמתופפים ומדברים בו זמנית את הבעיה, 
זה כמו ללחוץ על מתג החשמל כדי להדליק את האור.

על הסדנה:

שני שיעורים בני שעה וחצי בהם נעשה עבודה מול אבא ואמא, ונטפל באמצעות תיפוף בעניינים קטנים וגדולים מהילדות שלנו.

נתופף על זכרונות כואבים לא מודעים מהלידה ועד גיל 3 , וכל אחד “ינקה” את אותם זכרונות, גם אם הם לא מודעים. ננטרל מהם את המטען הרגשי השלילי.

נעבוד על זכרונות מגיל 3 ומעלה.  ננטרל מהם את המטען הרגשי השלילי ונטעין את עצמנו מחדש באנרגיות של שמחה וחיוניות .

אין חשיבות לגודל הכאב שאתם מביאים איתכם. אפשר ואף רצוי לתופף גם אם אין “עניין גדול” שאתם זוכרים. כל אחד יחוש הקלה בחייו, במקומות שבהם אף לא חלם שהם בהשפעת הילד הפנימי הפגוע שבו.

שאלות נפוצות

לגמרי לא. אין צורך בידע קודם, רק להגיע ולהתמסר לתהליך.

הרבה יותר קל לעשות זאת באינטימיות מהבית שלך! כל אחד עובד עם עצמו, מול המחשב, בזמן שלו ובקצב שלו.

תוך דקות ספורות תקבל גישה למערכת הלימודים, שם ימתינו לך כל הקבצים.

 
EFT
אין לי מושג איך זה קרה, הרי היתה לנו רק פגישה אחת בנושא הזה ואופס , זה נעלם! נעלם הצורך להתנקות ולהתבשם בצורה אובססיבית. מי היה מאמין, שבעזרת שיטה כזו מצחיקה ולא מובנת ניתן להפטר כל כך מהר מסבל והרגל של שנים רבות?...
מאיה (השם המלא שמור במערכת)
נפגעת אונס מגיל 4
איריס יקירה! ברצוני להודות ולשתף אותך בשינוי המדהים והמיידי שחוויתי איתך. פניתי אליך על מנת לטפל בנושא אחר, בו אני מתקדמת גם (הגישה והדפוסים שלי במערכות יחסים) והעלתי בטיפול נקודה, שקשורה לאמא שלי ושלכאורה אינה קשורה ישירות לנושא. אך מתברר שהכל קשור. הדפוסים בהם גדלתי, הגישה לה נחשפתי והורגלתי בבית משפיעים עד היום באופן לא מודע גם על הדפוסים שלי במערכות יחסים. ...בעקבות הטיפול שלך ורק בטיפול אחד מדהים! השתחררתי מהזכרון הטראומתי והגישה שלי השתנתה לחלוטין... התחושה כלפי אמא (זכרונה לברכה) השתנתה מכעס ועלבון לעצב. תחושה שאני יכולה לשאת ולהבין שזה בא ממקום שונה ממה שאני "סחבתי איתי 48 שנים". כבר בטיפול הרגשתי חמלה והבנה לאמא שלי שהיתה בעצמה ילדה בת 20 עם שתי בנות קטנות וזו הדרך היחידה שהכירה להתמודד. תודה על שאת עוזרת לי להגמל מדפוסים, שחשבתי שלעולם לא אצליח לשחרר. באהבה
ליליאנה מוסטקי

מחיר הסדנה

במחיר שהוא פחות מעלות של טיפול אחד תקבל 2 מפגשים, שינקו כאבים רגשיים שנקברו עמוק לאורך השנים.
אתה יכול לצפות להרגיש שינוי מהותי לאחר שתסיים את הסדנה. 
שחרור של אנרגיית כאב עמוקה מביאה איתה בהדרגה, שמחה ותחושת חיות.


מחיר הסדנא- 249 ש”ח. ניתן לשלם ב 2 תשלומים

בונוס

אימון מוחי המבוסס של תכני הסדנה.
תקבל אימון מוחי שיכלול משפטים שתוכל להאזין להם הכוללים פס קול של גלי אלפא להטמעת המסרים בצורה אופטימלית.

איריס בת שלמה

איריס בת שלמה | מנחת הקורס

מנחה ומטפלת בכירה מטעם המרכז של מפתח וממציא שיטת EFT, המדען גרי קרייג. 20 שנה אני מטפלת בחרדות, דכאונות, טראומות, התמכרויות, השמנה ומחלות. בעקבות הניסיון הטיפולי והלימוד הבלתי פוסק ממומחים בארץ ומחו"ל בתחום הטיפול הרגשי והאנרגטי, פיתחתי לפני 4 שנים את שיטת ™Master Tapping. שיטה שמבוססת על שיטת EFT, קינסיולוגיה וריקול הילינג והיא מחוללת שינוי דרמטי ועמוק באמונות מגבילות, בדפוסי התנהגות מזיקים ובמחלות. ™Master Tapping מאפשרת גישה ישירה ומדוייקת לשורש של כל בעיה רגשית או פיזית בתת מודע ושחרורה בקלות באמצעות תיפוף על נקודה אחת בלבד.

גישה מיידית לקבצים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן