הפעלת צופני ה- DNA

"אני הנני מי שאני"- תהליך הזכרות

התהליך נועד לסייע לנו לעורר זכרונות רדומים בתוך הDNA שלנו ולהתחבר למיידעים המופלאים הטמונים בו. הדנ”א האנרגטי בגופנו טומן בחובו אוצר עצום ומופלא המחכה שנגלה אותו ונלמד את סודותיו. בשלה העת לעורר את הצפנים העתיקים ולהתחבר למהות הקוסמית שלנו. התהליך מתאים לכל מי שמחפש לעורר עוד חלקים בתוכו ולהיזכר במלוא העוצמות שהביא עימו לגלגול הנוכחי.

נאחה סליל דנ”א נוסף בתוכנו, נשלוף איכויות משמעותיות עבורינו מתוך גלגולים קדומים וניצור חיזוק למערכת החיסונית.
התהליכים מועברים בתקשור ישיר מאת “איחוד האור”, בהנחיית גלית בר יוסף

דנ"א מטפיזי

הדנ”א המטאפיזי  בגופנו מכיל מידע עצום ורב.  במקור לכל אחד מאתנו היו 12 סלילי דנ”א ובעזרתם היה לנו חיבור מלא ליכולות המטאפיזיות שלנו. לצורך חוויה בעולם החומר פורקו 11 סלילים ונשאר אחד בלבד. כעת בכניסת העידן החדש אנו מתחברים חזרה לידע הקדום בתוכנו, תוך היזכרות ביכולות קדומות.

תהליך האיחוי של סליל נוסף, מתבצע בשיתוף פעולה של חברי הקבוצה והינו עוצמתי ביותר. בשלה העת להיזכר מי אנחנו ולהתחבר לידע הקדום עמנו.

התהליך כולל:

  • 1. תהליכי איזון וניקוי אנרגטיים
  • 2. תהליך משולב של איחוי סליל DNA נוסף
  • 3. חיבור ליכולת שליפת מידע מתוך ספריית ה-DNA
  • 4. העצמת יכולות ותכונות מתוך ה-DNA
  • 5. הפעלת תהליך חיזוק המערכת החיסונית
הפעלת צופני DNA

מחיר

240 ש”ח. ניתן לשלם ב 2 תשלומים

משתתפים מספרים על החוויה שלהם מהסדנה

קודם כל רציתי שוב להגיד תודה על הערב המשמעותי שהענקת לנו 🙂 אני חושבת שזה השפיע עליי מאוד, בעיקר בכיוון של לחזור לעצמי, לחזור לתקשור.
אילת
הי גלית, אני יממה אחרי המדיטציה המדהימה שהעברת לנו וכמה שעות אחרי שהאזנתי לדיסק של מדיטציה אש היצירה. וזה מדהים, אני מרגישה חזקה פיזית ואנרגטית תהליך של מטמורפוזה מהממת!!! אז תודה לך
סמדר
גלית יקרה,תודה רבה לך! חזרתי אתמול במצב רוח נהדר, הפנים שלי היו מתוחים כמו אחרי טיפול פנים מהטובים ביותר...כל כך נהניתי אתמול, היה לי מעניין (ואני אחת שנוטה לאבד קשב מאד במהירות), כמי שרגילה לתת רוב הזמן.... זה היה מרענן להיות מהצד השני ולקבל! את מקצועית מאד, מעבירה חומר שהוא לא פשוט בפשטות. וזה מקסים. בקיצור היה נהדר, המשיכי בעבודת הקודש שאת עושה
סיגלי

והנה עוד קצת עדויות:

בוקר טוב לכל יישויות האור והקריסטל, היה לי אתמול העונג והכבוד להכיר אתכם במפגש המרתק עם גלית בר יוסף. תודה לך גלית היקרה, תודה ללימור, לעוזרות הנוספות שלך, תודה לאילנה רוגל על הכנסת האורחים במשכנה הנהדר, מדיטציית החיבור לDNA היתה חוויה מיוחדת במינה, ראינו צבעים,התחברנו מבעד לעין השלישית,קיבלנו מתנות ומסרים חשובים. תודהההההה
אורנה
גלית יקרה, חיכיתי שהתדר יחלחל פנימה כדי לכתוב לך שהיה מדהים. יש בך משהו שקט וקסום, עוצמתי וענו שאין להרבה מתקשרים אחרים. היה תענוג צרוף. בפתיחת סליל ה DNA ראו אצלי צבע כתום. אתמול בשיעור (אני לומת קורס שקרא עומת החיים) קיבלנו תדר של חיבור ליצירתיות (הנה הכתום). בחוויה (דמיון מודרך) של התדר הגיעו המון צבעים שהתחברו לסליל ה DNA שלנו. מדהים איך תוך מס ימים הכל התחבר... הטעינו לי את הסליל החדש שנוצר ביום חמישי. ואכן חוויתי ציור מתוקשר מדהים. ראיתי את פרח החיים נצבע בצורה מאוד מיוחדת שיש בה אלמנט של איזון וריפוי. בלי קשר (ועם כמובן) קיבלתי לפני שבוע תקשור שבו שאלתי מה מהות חיבור שלי לאמנות בחודשים האחרונים. אמרו לי שיש בי יכולות ריפוי שבאות דרך צורות גאומטריות. כשראיתי בחזיון את פרח החיים נצבע, הבנתי איך הכל מתחבר! זה היה מדהים, תודה !!!!
תמר
גלית בר יוסף

גלית בר יוסף | קול הקריסטל

מלווה תהליכי מודעות והתפתחות אישית, מפתחת שיטת “קול הקריסטל” לשינוי תודעתי, מנחת סדנאות להתפתחות ומודעות, מפגשי מדיטציה בתקשור בשילוב קול ומנחת מעגלי נשים. "אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לקורס הקרוב ולהתנסות בעצמכם בהבנות וכלים נפלאים אלו לסייע לכם לעבור את השלב הזה בחייכם בצורה הכי טובה שניתן. אנו חיים את בחירות חיינו ואני מאמינה שכשעושים את התהליך נכון, לומדים את מה שיש ללמוד ופועלים ממקום מאוזן, אנו משפיעים מאד על בן הזוג ועל התהליך כולו ויוצרים לכולם עתיד בריא וטוב יותר".

ההזמנה מתקבלת באופן מיידי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן