איזון קריסטלי

מדיטציות בדמיון מודרך לאיזון הגוף והנפש

התהליך מתאים לטיפול עצמי ולטיפול באחרים, ניתן לבצעו גם על ילדים.

זהו אחד הכלים העוצמתיים ביותר לצאת מדיכאון וחרדות ולשמור על עצמנו באיזון ויציבות בתקופות מטלטלות אלו.  

ניתן לדמיין, להרגיש או לדעת שהתהליך מתרחש – כל אחד והחוויה האישית שלו.

המדיטציות כוללות:

תהליך המסייע בטיהור, הטענה ואיזון הגופים והמרכזים האנרגטיים (צ’קרות), וכן תהליך ניקוי מטפילים אנרגטיים.

לאחר שתחוו את התהליך המלא לפחות פעם אחת, מומלץ לבצע את האיזון באופן יום יומי. (רק את ההליך המקוצר, לדוגמא בבוקר לפני שקמים מהמיטה). התהליך אורך מספר דקות, ככל שרמת האיזון גבוהה יותר הוא יכול להתבצע בזמן קצר יותר.

12 מדיטציות

 • 1. הסבר והקדמה
 • 2. ניקוי אנרגטי - ברבדים עליונים
 • 3. קרן האיזון המגנטית - ניקוי אנרגטי ברבדים עמוקים
 • 4. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות - מקוצר
 • 5. ניקוי טפילים אנרגטיים – "פצצת האור"
 • 6. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת הבסיס
 • 7. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת המין
 • 8. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת מקלעת השמש
 • 9. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת הביניים
 • 10. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת הלב
 • 11. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת הגרון
 • 12. איזון, ניקוי והטענת הצ'קרות – צ'קרת העין השלישית

 

כיצד עובדים עם המדיטציות?

בפעם ראשונה מומלץ לבצע תהליך איזון מלא, כולל תהליך ניקוי והטענה המפורט של הצ’קרות
(עד לפתיחה מלאה וזרימה חופשית של האנרגיה דרכן).
בנוסף מומלץ לבצע את תהליך הניקוי מטפילים אנרגטיים. כלומר דילוג על תרגיל 4 
(איזון, ניקוי והטענת הצ’קרות – מקוצר) .

בהמשך כשהתהליך הוטמע והצ’קרות נקיות, ניתן לבצע רק את התהליך המקוצר: 2 – 5 .

מחיר

50 ש”ח בלבד.

איזון קריסטלי

עדויות לאחר חווית המדיטציות

בעבר לא האמנתי שע"י כוח המחשבה ניתן להניע את הגוף, לשמחתי התבדיתי. היום כל יום שאני לא מאזנת את הגוף לקראת הצהריים אני מגיעה עייפה וחסרת מצב רוח ואז נזכרת שבבוקר מיהרתי ולא הצלחתי לאזן את עצמי. בנוסף, בתקופת המחזור כשהגוף עובר שינויים הורמונאליים גם אם אני רוצה לאזן קשה לי מאוד מצב שהדליק נורה אדומה והתחלתי להאמין שיש דברים בגו. היום אני לא מעזה לקום מהמיטה מבלי לאזן את עצמי והחיים נראים אחרת.
האיזון הקריסטלי הוא תהליך יעיל ומהיר להשגת איזון מיידי. בשונה משיטות דמיון מודרך אחרות - זוהי שיטה שקל לזכור בע"פ וליישם בכל עת וכן מעניקה ניקיון פנימי מעמיק וייסודי. אני אפילו אוהבת פשוט להזמין את הקריסטל להסתובב סביבי במהלך שעות היום והלילה ובכך אני מרגישה מוגנת יותר מאנרגיות הסביבה.
האיזון הקריסטלי, הוא כלי מעולה לאיזון כללי ואשר משמש גם להענקת פרץ של אנרגיה ושמחה - ומרגע שהתוודעתי אליו הוא משמש אותי מדי יום. אני יכולה להעיד שבתחילה, כאשר לא הקפדתי על האיזון היומי, יכולתי לחוש את השוני בתפקוד הכללי שלי. פשוט יצאתי מאיזון. אני ממליצה, בכל לב, לאמץ אל חייכם את הכלי הנפלא הזה.

ועוד עדויות

האיזון הקריסטלי עובד גם על ילדים. אני אמא לשלושה בנים וכל בוקר אותו הקושי להעיר, להלביש, לאכול, לארגן תיק, עד שבאפיסת כוחות כמעט אנו יוצאים בזמן מהבית אחרי ריבים וצעקות. השבוע בעלי איננו והקושי היה בלתי נסבל ואז נזכרתי באיזון הקריסטלי והחלטתי לנסות. קמתי לפני הזמן ועשיתי לעצמי ולילדים איזון ולהפתעתי הרבה פעם ראשונה בהיסטוריה הם קמו לבד והתלבשו בעצמם, הבוקר עבר בנעימים והיינו מאורגנים עוד לפני הזמן, בלי כעס, בלי צעקות – מדהים ממש, לא האמנתי והמשכתי גם יום אחרי וזה עובד.... מומלץ בחום.
כאשר הגעתי לטיפול, הייתי בתחילת דיכאון לאחר לידה ומרוקנת מכל טיפת אנרגיה. בטיפול הראשון גלית עשתה לי את האיזון הקריסטלי, וכמטה קסם - נשאבו ממני כל האנרגיות השליליות, ובמקומן נכנסו אנרגיות מחודשות. הדיכאון נעלם מיידית! בהמשך למדתי לעשות את האיזון בעצמי ומהר יותר. כעת הוא משמש אותי ככלי יעיל במיוחד להרגעה במצבים קשים, וככלי מאזן באופן כללי.
אחרי האיזון הראשון מיד חל שיפור בהרגשתי הכללית. הרגשתי שיש הגנה על הנפש מפני כעסים וצעקות של אנשים אחרים – זה החליק על פני ולא נגע או השפיע עלי יותר.
גלית בר יוסף

גלית בר יוסף | קול הקריסטל

מלווה תהליכי מודעות והתפתחות אישית, מפתחת שיטת “קול הקריסטל” לשינוי תודעתי, מנחת סדנאות להתפתחות ומודעות, מפגשי מדיטציה בתקשור בשילוב קול ומנחת מעגלי נשים. "אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לקורס הקרוב ולהתנסות בעצמכם בהבנות וכלים נפלאים אלו לסייע לכם לעבור את השלב הזה בחייכם בצורה הכי טובה שניתן. אנו חיים את בחירות חיינו ואני מאמינה שכשעושים את התהליך נכון, לומדים את מה שיש ללמוד ופועלים ממקום מאוזן, אנו משפיעים מאד על בן הזוג ועל התהליך כולו ויוצרים לכולם עתיד בריא וטוב יותר".

גישה מיידית לקבצים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן